» » » Талапкерлер тізімі

Талапкерлер тізімі

Мамандықтың аты

1513000-Ветеринария

Оқушының аты-жөні

Орташа балы     

         1

20.06.20

Байділдаев Жансұлтан

Жеңісұлы

4,3

         2

20.06.20

Самитұлы Әділет

3

         3

20.06.20

Жаппасбай Мақсат Асылбекұлы

4

         4

20.06.20

Жетпісбаев Әнет Маратұлы

4

         5

22.06.20

Нұрман Нұржан Талапұлы

3

         6

22.06.20

Мұратбаев Әбдірәсіл Талапұлы

3

         7

22.06.20

Мұратбай Дінмұхаммед Махсатұлы

3,6

          8

22.06.20

Шанбаев Идрис Бахытович

3,3

          9

22.06.20

Ертай Рахат Өмірсерікұлы

4,6

         10

23.06.20

Анафия Нұрсұлтан Мұхаметжанұлы

         11

23.06.20

Махмут Досымжан Жеңісұлы

3,6

         12

23.06.20

Сейт Рамазан Олжабайұлы

3

         13

24.06.20

Жұман Айдос Пірназарұлы

3

         14

24.06.20

Жұмаш Асыл Нұрлыбекұлы

3 ,3

         15

25.06.20

Сұлтанұлы Мирас

3,6

         16

25.06.20

Болат Зейін Пернебекұлы

3,3

         17

26.06.20

Аманов Бағдәулет Адилбекұлы

3,66

         18

26.06.20

Серікбай Мирас Талғатұлы

3

         19

2.07.20

Кажданбекұлы Қолқанат

3

         20

07.07.20

Қуаныш Ерасыл Ерболұлы

3

        21

13.07.20

Самуратов Жангир Марленұлы

3



№    №

Мамандықтың аты

1512000-«Зоотехния»

Оқушының аты-жөні

Орташа балы


          1

23.06.20

Ахатов Азамат

4,3

           2

24.06.20

Бекчанов Расул Максудбекұлы

3

          3

24.06.20

Алмасұлы Олжас

3,3



     

        №

Мамандықтың аты

1502000-«Агрономия»

Оқушының аты-жөні

Орташа балы


        1

29.06.20

Қарғабаев Нұрбек 

3


Мамандықтың аты

0901000 – Электр станциялары мен желілерінің электр жабдықтары

Оқушының аты жөні

Орташа балы

1.

22.06.20

Асанатов Нұрдәулет Ақылбекұлы

      3

2.

22.06.20

Насырадинов Диас Айтуғанұлы

       4

3.

23.06.20

Каганов  Әділет Маратұлы

3

4.

23.06.20

Атахан Барлық Жайлауханұлы

4

5.

24.06.20

Өміртай Қонысбек Дүйсенбекұлы

3,6

6.

10.07.2020

Ерланұлы Айдар

4,6



Мамандықтың аты

0902000-Электрмен қамтамасыз ету

Оқушының аты жөні

Орташа балы

1.

20.06.20

Асылбек Саят Бауыржанұлы

3,3

2.

23.06.20

Махатаева Мерей Ерболовна

4

3.

26.06.20

Ерғали Сабыржан Бауыржанұлы

3

4.

30.06.20

Зұлпұқар Нұрасыл Ғалымжанұлы

3,3

5.

30.06.20

Өмірзақ Мағжан Дастанұлы

3

6.

30.06.20

Наурызалиев Азамат Алматович

3,3

7.

2.07.20

Аманжолов Досымжан Әлімжанұлы

3

8.

3.07.20

Қуаныш Ринат Таңатұлы

4,3

9.

8.07.20

Бақтыбаев Қуаныш Мейрамбекұлы

3,3

10.

9.07.20

Әбілқасымов Бақдаулет Бағдатұлы 

3

11.

9.07.20

Жакен Диас Нурлыбекұлы

3

12.

9.07.20

Ұзақбай Дамир Русланұлы

3,3



0910000-Электр және электрмеханикалық жабдықтар

Оқушының аты жөні

Орташа балы

1.

23.06.20

Сұлтанбек Әлібек

3,3

2.

25.06.20

Жұмабек Нұрәлі Русланұлы

3,6

3.

30.06.20

Айқынбеков Қосназар Тұрсынбекұлы

3

4.

7.07.20

Мәдібеков Бұлан Русланұлы

3

5.

8.07.20

Өтеуов Райымбек 

4

6.

8.07.20

Трудабай Жасұлан  Есенұлы

3,6

7.

9.07.20

Тоқмұратов Ерасыл 

4,66

8.

9.07.20

Ербай Шыңғыс Бауыржанұлы

4

9.

10.07.2020

Сейтжаппар Нұрбек Мырзағалиұлы

3,3

10.

10.07.2020

Амангелді Жасұлан Серікұлы

3



0906000-Жылу электр станцияларының жылу энергетикалық қондырғылары

Оқушының аты жөні

Орташа балы

1.

29.06.20

Рахимжан Дидар

4



1405000-Газбен қамтамасыз ету жабдықтары мен жүйелерін құрастыру және пайдалану

Оқушының аты жөні

Орташа балы

1.

20.06.20


Құдайберген Нұрмұхаммед Қуандықұлы

5

2.

22.06.20

Уткелбаев Данияр Мизамбекович

3,3

3.

22.06.20

Ермахан Гүлсезім Қайратқызы

4

4.

23.06.20

Атахан Нұрсұлтан Оралханұлы

4

5.

3.07.20

Тургунбай Арай Сагындыкқызы

4

6.

9.07.20

Аманжол Арман Нұрланұлы

4



1201000-«Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету жөндеу және пайдалану»

Оқушының аты жөні

Орташа балы

1.

22.06.20

Байзақ Әлиасқар Болатбекұлы

3

2.

22.06.20

Сарсенбай Оралхан Русланұлы 

3,66

3.

22.06.20

Халилилла Ердәулет Нұрланұлы

3

4.

22.06.20

Касымов Ұқылым бақытжанұлы

4

5.

23.06.20

Құдабай Нұрперзент Рүстемұлы

3,66

6.

23.06.20

Туленди Балтабай Бакытұлы

4

7.

24.06.20

Сатпай Изат Сатпайұлы

4

8.

24.06.20

Балғабай Әділет Қазбекұлы

4,3

9.

25.06.20

Мырзахат Расул Жасуланұлы

3

10.

26.06.20

Ертаев Даниал ЕРжанұлы

3

11.

29.06.20

Тоқтамуратов Талапбек Рахатұлы

3

12.

29.06.20

Кенбаев Тасқынбай Қайратұлы

3,3

13.

30.06.20

Нұрғалиев Досымжан Бақытқалиұлы

3

14.

1.07.20

Ахат Ақжол Ақмырзаұлы

3,66

15.

1.07.20

Тулебай Бегжан Махмутұлы

3

16.

2.07.20

Нұрмаханбет Дінмұхаммед Бекмұратұлы

3

17.

3.07.20

Сейдалиев Бақтияр Бауыржанұлы

3

18.

4.07.20

Мұхаметбек Нұржан Нартайұлы

3

19.

8.07.20

Балтабаев Ернар Ысқақұлы

3,3

20.

9.07.20

Кенесбай Бибарыс Ерболұлы

3,66

21.

10.07.2020

Әбдіғани Рамазан Айтхожаұлы

3,66



1114000-«Дәнекерлеу ісі»

Оқушының аты жөні

Орташа балы

1.

22.06.20

Кенжебек Асылберді Кенжебекұлы

4,66

2.

23.06.20

Өтеген Еркебұлан Рашидұлы

3

3.

23.06.20

Сұлтанай Фархат Мақсатбекұлы

3

4.

24.06.20

Кәдір Жасын Бақытжанұлы

4

5.

3.07.20

Есенжол Аманжол Галымұлы

3

6.

4.07.20

Танысбеков Бексұлтан Татібекұлы

3

7.

8.07.20

Қалдыбек Еркебұлан 

4


1401000-«Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану»

Оқушының аты жөні

Орташа балы

1.

23.06.20

Махсут Айдана Қуанышқызы

4,66

2.

24.06.20

Жамалова Аружан Айбекқызы

4,66

3.

24.06.20

Күреңов Бауыржан Бақытжанұлы

4

4.

25.06.20

Тимур Асхат Тимурұлы

3,66

5.

26.06.20

Сатыпалды Даниал Бахытұлы

3,3

6.

2.07.20

Әбілқайыр Досбол

4,3

7.

8.07.20

Бақытбек Нұржан Ғазизұлы

4

8.

13.07.20

Аханов Нұрбек Бекмырзаұлы

4



0907000-Жылу техникалық жабдық және жылумен қамтамасыз ету жүйелері

Оқушының аты жөні

Орташа балы

1.

30.06.20

Амангелді Рамазан Бақытжанұлы

3,25



0701000 – Пайдалы қазбалар кен орындарын геологиялық түсіру, іздеу және барлау

Оқушының аты жөні

Орташа балы

1.

3.07.20

Жаханша Айбек Тимурұлы

3,3

2.

7.07.20

Әділхан Ерхан Әділханұлы

3

3.

13.07.20

Кеңес Шахмардан Мейрамбекұлы

3,3

13 шілде 2020 ж. 0 0